Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Dvouplamenný svícen

Keramika, výška 21 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
304202. Dvouplamenný svícen
Dražba ukončena:29.03.2020 20:04:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (29.03.2020 19:59:07) 646
500 Kč 27.03.2020 22:29:09 2710