Straková - Leisnerová

304977. Kompozice

popis: Kombinovaná technika. 36x23 cm. Signováno vpravo dole Jos. Leisner. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.05.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč