Štoll - Kat Mydlář

Kombinovaná technika, 62x47 cm. Signováno vlevo dole Štoll 93. Olištováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Štoll
300720. Kat Mydlář
Dražba ukončena:11.09.2019 20:08:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 11.09.2019 20:03:27 5212
700 Kč 10.09.2019 0:01:43 3581