Šěpán Mareš - Stříleli do hlavy malého chlapečka

Olej a tužka na desce, 45x70 cm. Signováno vlevo dole Štěpán Mareš 2004 - 05. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Okříškách v roce 1972. Kreslíř komiksů, ilustrátor.

vydraženo top
82666. Stříleli do hlavy malého chlapečka
Dražba ukončena:01.09.2022 22:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč