Olej a tužka na desce, 45x70 cm. Signováno vlevo dole Štěpán Mareš 2004 - 05. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 70 cm
o autorovi: Narodil se v Okříškách v roce 1972. Kreslíř komiksů, ilustrátor.