Stengel - Budování města

Akvarel, 71x100 cm. Signováno vpravo nahoře Stengel 68. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 110 cm

Stengel
127188. Budování města
Dražba ukončena:27.10.2024 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč