Václav Stein - Chaloupky pod sněhem

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vpravo dole, rám

1888, Praha
Studoval soukromě. Malířsky působil v Praze.

1503. Chaloupky pod sněhem
Dražba ukončena:26.11.2014 19:29:12
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč