Karel Stěhule - Krajina u Chýně u Prahy

Olej na plátně, 38x55 cm, signováno vpravo dole, datováno 1951, rám.

1438. Krajina u Chýně u Prahy
Dražba ukončena:24.09.2014 21:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 24.09.2014 21:16:36 292
500 Kč 17.09.2014 16:14:31 111