Stehlík - Modrý sen

Olej na plátně, 88x75 cm. Signováno vpravo dole Stehlík. Rámováno.

72753. Modrý sen
Dražba ukončena:23.02.2022 20:17:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč