Olej na sololitu, 45x61 cm, signováno vpravo dole, rám. Pozn.: Vzadu štítek s popisem z Díla. 1901, Sofie Studovala na Akademii výtvarného umění v Sofii a na AVU v Praze. Malířka, vystavovala s Kruhem výtvarných umělkyň.