Štefan Polkoráb - Prezident Masaryk

Olej na plátně, 100x77 cm. Signováno vpravo nahoře Š. Polkoráb. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1896 – 1951
Slovenský malíř portrétista

63229. Prezident Masaryk
Dražba ukončena:01.08.2021 21:03:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč