Karel Štěch aj.

41627. Soubor 6ti grafických listů

popis: Různé grafické techniky, od 6x16 cm do 27x35 cm. Všechny signované, K.Štěch, ostatní nečitelné. 3x volný list, 2x rám, pasparta, sklo, 1x paspartováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 11.03.2020 21:55:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 20.02.2020 3:34:23 5856