Stanislav Vajce - Zlatoústé koupání

Litografie, 42x30 cm. Signováno vpravo dole Vajce. Volný list.

o autorovi: 1935-2019

46875. Zlatoústé koupání
Dražba ukončena:15.07.2020 19:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč