Stanislav Vajce

46875. Zlatoústé koupání

popis: Litografie, 42x30 cm. Signováno vpravo dole Vajce. Volný list.

o autorovi: Narodil se v Klatovech roku 1935. Studoval UMPRUM u prof. Fišárka. V 60. a 70. letech vytvořil řadu filmových plakátů. Od konce 80. let žije v Německu.

dražba ukončena: 15.07.2020 19:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč