Stanislav Vajce - Zakázaný ráj

Litografie, 46x35 cm. Signováno vpravo dole tužko Vajce 91. Číslováno 24/120. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: Narodil se v Klatovech roku 1935. Studoval UMPRUM u prof. Fišárka. V 60. a 70. letech vytvořil řadu filmových plakátů. Od konce 80. let žije v Německu.

79878. Zakázaný ráj
Zbývá:11 dnů, 10 hodin
Konec dražby:13.07.2022 20:32:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč