Stanislav Vajce - Veselé domy

Olej na desce, 40x40 cm, signováno vlevo dole Vajce 76, rám, zaskleno.

Pozn.: Vzadu autorský štítek. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1935-2019

8899. Veselé domy
Dražba ukončena:30.03.2017 19:36:43
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:31 000 Kč