Tempera, 50x70 cm. Signováno dole uprostřed Vajce St. 66. Rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1935-2019 Studoval UMPRUM u prof. Fišárka. V 60. a 70. letech vytvořil řadu filmových plakátů. Od konce 80. let žil v Německu.