Stanislav Vajce - Kostel u silnice

Tempera, 50x70 cm. Signováno dole uprostřed Vajce St. 66. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1935-2019

27044. Kostel u silnice
Dražba ukončena:30.01.2019 19:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč