Stanislav Vajce - Džbánek

Olej na sololitu, 92x122 cm. Signováno vpravo dole Vajce. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Nejdelší strana: 135 cm

o autorovi: 1935-2019

vydraženo top
99310. Džbánek
Dražba ukončena:27.07.2023 21:24:04
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč