Stanislav Vajce - Bez názvu

Kombinovaná technika na dřevěné desce, 43x40 cm. Signováno dole uprostřed Vajce. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1935-2019

20273. Bez názvu
Dražba ukončena:30.05.2018 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč