Stanislav Sucharda - Vrba a Ach, kdo mi mé dítě vrátí

Obecný kov a litina, 62x17 a 60x17 cm. 1x značeno Sucharda.

Pozn.: Mírně poškozeny.

o autorovi: 1866, Nová Paka - 1916, Praha-Bubeneč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140.000 Kč.

23856. Vrba a Ach, kdo mi mé dítě vrátí
Dražba ukončena:01.11.2018 19:35:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč