Stanislav Sucharda - Vrba

Litina, 60x16 cm. Signováno Sucharda. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1866, Nová Paka - 1916, Praha-Bubeneč

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140.000 Kč.

73610. Vrba
Dražba ukončena:17.03.2022 20:44:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč