MENU
Vstup do aukce
7. EXKLUZIVNÍ AUKCE
20. listopadu 2024 od 20:00
168. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
27. listopadu 2024 od 20:00
168. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
28. listopadu 2024 od 20:00
173. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
10. listopadu 2024 od 20:00
174. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
17. listopadu 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Staré tisky 17. - 19. století
21. listopadu 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
18. prosince 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Litina, dva reliefy, každý 60x16 cm, signováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
Stanislav Sucharda
1368. Vrba a poklad
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
4 700 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 700 Kč
limit (24.09.2014 19:31:55)
254
4 615 Kč
limit (24.09.2014 19:31:56)
177
3 600 Kč
limit (23.09.2014 22:29:19)
177
3 500 Kč
104
3 300 Kč
limit (23.09.2014 22:28:59)
177
3 200 Kč
104
2 500 Kč
limit (23.09.2014 16:29:26)
177
2 400 Kč
273
2 300 Kč
limit (08.07.2014 0:02:16)
177
2 200 Kč
238
2 100 Kč
limit (08.07.2014 0:02:12)
177
2 000 Kč
238
1 900 Kč
limit (08.07.2014 0:02:06)
177
1 800 Kč
238
1 700 Kč
limit (08.07.2014 0:02:01)
177
1 600 Kč
238
1 500 Kč
limit (08.07.2014 0:01:49)
177
1 400 Kč
238
1 300 Kč
limit (08.07.2014 0:01:45)
177
1 200 Kč
238
1 100 Kč
limit (08.07.2014 0:01:39)
177
1 000 Kč
238
900 Kč
limit (08.07.2014 0:01:33)
177
800 Kč
238
700 Kč
limit (08.07.2014 0:01:28)
177
600 Kč
238
500 Kč
177