Stanislav Příhoda - Zimní podvečer

Olej na sololitu, 35x70 cm. Signováno vpravo dole Příhoda. Rámováno.

Stav: Vzadu autorský štítek.

o autorovi: 1936
Malíř, grafik, pedagog. Studoval na PedF UK v Praze, působil jako výtvarný pedagog na Podblanicku a ve Vlašimi. Malířsky je zaměřen na krajinu, zvláště kolem Blaníku a na Vysočině, realisticky zpodobněnou. Maluje i květinová zátiší, používá výtvarnou zkratku. Je členem Sdružení výtvarníků ČR, s nimiž vystavuje.

84784. Zimní podvečer
Dražba ukončena:02.10.2022 21:08:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč