Stanislav Pojer - Samota (Sázava)

Olej na kartonu, 25x50 cm. Signováno vpravo dole Pojer. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1931 – 2021
Malíř, grafik. Studoval soukromě u F. Grosse, J. Šámala, T. Bechníka a A. Toufara. Věnoval se grafice (experimentální přístupy) a malbě (zdůrazněna funkce barvy). Od r. 1997 se věnoval i počítačové grafice. Byl členem UVU – Klubu výtvarných umělců Horňácka. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě, Ministerstva kultury ČR a jinde.

92295. Samota (Sázava)
Dražba ukončena:19.03.2023 20:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč