Stanislav Palatka - Sochařova dílna

Olej na sololitu, 40x100 cm. Signováno vlevo dole Palatka 68. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1941-2021
Malíř, sochař, medailér. Narozen ve Znojmě. Vystudoval Pedagogický institut v Brně obor Výtvarná výchova. Jeho díla jsou vystavena ve Znojmě ve veřejných prostorách. Účastnil se různých regionálních výstav.

68641. Sochařova dílna
Dražba ukončena:24.11.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 21.11.2021 18:13:47 724