Stanislav Palatka - Dva dívčí akty

Olej na plátně, 50x50 cm. Signováno vlevo nahoře Pal. 74. Zezadu podepsáno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1941-2021
Malíř, sochař, medailér. Narozen ve Znojmě. Vystudoval Pedagogický institut v Brně obor Výtvarná výchova. Jeho díla jsou vystavena ve Znojmě ve veřejných prostorách. Účastnil se různých regionálních výstav.

78856. Dva dívčí akty
Dražba ukončena:29.06.2022 20:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč