Stanislav  Lolek - Liška na lovu

Kombinovaná technika, 26x38 cm. Signováno vpravo dole Lolek St. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1873 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

29645. Liška na lovu
Dražba ukončena:27.03.2019 21:31:41
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč