Stanislav  Lolek - Pasáček s kravami

Olej na dřevě, 31x45 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michalem Zachařem. Práce z let 1902-1903.
Rám mírně poškozen.

932. Pasáček s kravami
Dražba ukončena:29.01.2014 21:03:56
Vyvolávací cena:4 500 Kč
vydraženo za:18 000 Kč