Stanislav  Lolek - Orání

Olej na kartonu, 38x32 cm, signováno vpravo dole Lolek, rám, zaskleno.

1873, Palonín - 1936, Uherské Hradiště

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

6517. Orání
Dražba ukončena:30.11.2016 21:41:11
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč