Olej na kartonu, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Stanislav Ježek 1947. Rámováno.
Nejdelší strana: 80 cm
o autorovi: 1904, Bystřice pod Hostýnem - 2001
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.