Stanislav Ježek - Karlův most

Kresba, 37x26 cm, signováno vlevo dole Ježek St. 25, rám, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1904, Bystřice pod Hostýnem - 2001

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

9055. Karlův most
Dražba ukončena:30.03.2017 21:51:14
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 300 Kč