Stanislav Hudeček - U chalup

Olej na kartonu, 37x50 cm. Signováno vlevo dole St. Hudeček. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1872-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

31374. U chalup
Dražba ukončena:25.04.2019 22:31:15
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč