Stanislav Hudeček - Podzim u řeky

Olej na kartonu, 42x58 cm. Signováno vlevo dole St. Hudeček. Rám.

Pozn. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1872-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

27068. Podzim u řeky
Dražba ukončena:30.01.2019 19:28:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč