Stanislav Hudeček - Lesní interier

Olej na plátně, 75x100 cm. Signováno vpravo dole St. Hudeček. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena. Pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872-1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč.

29214. Lesní interier
Dražba ukončena:28.02.2019 21:47:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč