Stanislav Holý - Pohoda

Serigrafie, 60x41 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1943 – 1998

13170. Pohoda
Dražba ukončena:12.10.2017 19:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 12.10.2017 19:20:26 1101
500 Kč 12.10.2017 14:47:39 2181