Stanislav Holý - Noha

Litografie, 62x47 cm. Signováno vpravo dole tužkou Stanislav Holý. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Papír mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1943 – 1998

doporučujeme
153432. Noha
Zbývá:8 dnů, 17 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:04:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 09.01.2026 21:19:20 13510