Stanislav Holý - Noha

Litografie, 62x47 cm. Signováno vpravo dole tužkou Stanislav Holý. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Papír mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1943 – 1998

153432. Noha
Dražba ukončena:18.01.2026 20:05:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 400 Kč