Stanislav Holý - Kolotoč života

Litografie, 64x48 cm, číslo 49/50, signováno dole uprostřed Stanislav Holý, volný list.

o autorovi: 1943 – 1998

11267. Kolotoč života
Dražba ukončena:14.06.2017 22:24:07
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 700 Kč