Stanislav Holý - Hora Ruit - Konvolut 8 litografií

Nejdelší strana: 21 cm

Litografie, všechny: 19x13 cm. Signovány St. Holý. Volné listy v deskách.

Pozn.: Vydal Spolek českých bibliofilů 1991.

o autorovi: 1943 – 1998

129222. Hora Ruit - Konvolut 8 litografií
Dražba ukončena:17.11.2024 21:40:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč