Stanislav Holý - Dřevorubec

Litografie 44/60, 60x44 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Stanislav Holý. Volný list.

o autorovi: 1943 – 1998

87138. Dřevorubec
Dražba ukončena:07.12.2022 22:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč