Stanislav Holý - Adam a Eva

Litografie 14/100, 23x18 cm. Signováno tužkou dole uprostřed Stanislav Holý. Paspartováno.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1943 – 1998

150569. Adam a Eva
Dražba ukončena:07.12.2025 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč