Stanislav Geisler - Konvolut 2 prací

Akvarel a Kombinovaná technika, 29x42 cm a 41x56 cm. Signovány St. Geisler. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1908 – 1984
Malíř, textilní výtvarník. Studoval Odbornou školu tkalcovskou a UMPRUM v Praze u profesora Kybala. Pracoval jako textilní výtvarník a večerně studoval malířskou akademii u prof. J. Beneše. Spolupracoval s nakladatelstvími Družstevní práce a Topičův salon. Za okupace se zúčastnil odboje, byl vězněn v koncentračních táborech. Po válce pracoval jako divadelní výtvarník v Benešově a v Příbrami.

Stanislav Geisler
88487. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:15.01.2023 20:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 14.01.2023 22:09:52 11375