Olejomalba a tempera, 35x98 cm a 40x80 cm. Oba signovány. Rámovány. 1x zaskleno.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.
o autorovi: Stanislav Geisler (1908 – 1984), malíř a textilní výtvarník. Studoval Odbornou školu tkalcovskou a UMPRUM v Praze (profesoři Kysela, Beneš).
Vlastimil Píha (1920 - ?), malíř