Stanislav Filko - Asociacie V.

Serigrafie, 43x59 cm, signováno PD tužkou Stan. Filko, datováno 1968. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1937 – 2015
Slovenský konceptuální umělec

124429. Asociacie V.
Dražba ukončena:06.10.2024 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč