Stanislav Feikl - Zimní nálada na Staroměstském náměstí

Olej na kartonu, 49x66 cm, signováno vlevo dole Feikl St., rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

15573. Zimní nálada na Staroměstském náměstí
Dražba ukončena:24.01.2018 22:14:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:9 000 Kč