Stanislav Feikl - Zasněná

Olej na překližce, 32x22 cm. Signováno vlevo dole Feikl St. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

27524. Zasněná
Dražba ukončena:31.01.2019 22:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč