Stanislav Feikl - U chalup

Olej na kartonu, 23x31 cm. Signováno vlevo dole Feikl 11. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

22345. U chalup
Dražba ukončena:26.09.2018 19:12:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč