Olej na kartonu, 13x21 cm. Signováno vlevo dole Feikl St. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1873–1933 Studoval na pražské Umělecko-průmyslové škole a u profesora Vratislava Nechleby na Akademii výtvarných umění. Procestoval Rusko, Turecko, Dalmácii a severní Itálii. Je známý svými obrazy staré Prahy, krajinami (kromě ciziny např. rodného Podkrkonoší) a ženskými portréty včetně aktů. Pod vlivem Antonína Slavíčka maloval impresionistické obrazy.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč