Stanislav Feikl - Poloakt s perlami

Olej na plátně, 56x40 cm. Signováno vpravo dole Feikl. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

38085. Poloakt s perlami
Dražba ukončena:27.11.2019 22:59:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 600 Kč