Stanislav Feikl - Pěšinka u březového hájku VELKÝ FORMÁT

Olej na kartonu, 70x100 cm. Signováno vlevo dole Feikl St. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

46256. Pěšinka u březového hájku VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:24.06.2020 20:38:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:15 000 Kč