Stanislav Feikl - Krajina za úplňku

Olej na kartonu, 23x32 cm, signováno vpravo dole slabě Feikl S., rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

9051. Krajina za úplňku
Dražba ukončena:30.03.2017 21:49:43
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 500 Kč