Stanislav Feikl - Karlův most v zimě

Olej na kartonu, 50x66 cm, signováno vpravo dole Feikl, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč

17228. Karlův most v zimě
Dražba ukončena:28.03.2018 19:51:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč