Olej na kartonu, 35x49 cm. Signováno vlevo dole Feikl St. Rám, sklo.
Stav: Rám poškozen.
Nejdelší strana: 66 cm
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 70 000 Kč